Zimní dumání (2)

21. prosince 2012 v 13:54 | Nells |  Zimní dumání


Knižní zlozvyky
aneb Nemůžu si pomoct, ale pořád to dělám.
Jste na své knihy až přespříliš hákliví, takže je nepůjčujete skoro nikomu? Dáváte si pozor, abyste si při čtení stránky nějak neumazali, neohnuli, nepotrhali? Anebo naopak při čtení vesele zblajznete pomalu cokoliv a je vám to tak nějak jedno. Klidně si berete knihu i do vany. Rádi si u knihy pouštíte hudbu, film, anebo se díky nim nemůžete soustředit a potřebujete naprosté ticho? Jaké zlozvyky máte vy?

Jak tak přemýšlím, tak musím o sobě s radostí prohlásit, že moc "zkažená" nejsem. Ke knihám se chovám vzorně a od propisek se držím během čtení v bezpečné vzdálenosti… Nicméně úplný andílek rozhodně nejsem, určitě se nějaký ten zlozvyk najde, jen si vzpomenout!
  1. Ráda u čtení něco jím, většinou je to čokoláda. No, takže si potom představte ty okraje stránek. Na jednu stranu je to super, můžu jíst a zároveň číst, ovšem tak nějak se někdy přistihnu, že ani nevím, co čtu. Proto a i kvůli konečnému vzhledu knih, si ke čtení snažím brát alespoň takové jídlo, od kterého nebude všechno hnědě, červené… I když lepší by bylo najíst se před nebo po čtení…
  2. Někdy si v knize dělám obyčejnou tužkou křížky u zajímavých vět. Nikdy jsem nepoužila propisku, fixu atd. vždy obyčku, jelikož se utěšuju domněním, že to jednou vygumuju. Tyto křížky si většinou dělám u knih k maturitě, u ostatních lepím samolepící barevné papírky, kterých spotřebuju dost velké množství. (Zrovna dneska jsem od kamarádky k Vánocům dostala pořádnou zásobu!)

Neříkám, že toto je všechno nicméně mě už teďka nic víc nenapadá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E_V_E E_V_E | E-mail | Web | 21. prosince 2012 v 17:56 | Reagovat

Ja nejem pri čítaní, bože chráň 8D s mojou nemotornosťou by to zle dopadlo 8D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...