Zimní dumání (1)

18. prosince 2012 v 19:32 | Nells |  Zimní dumání

A teď to zkusím já
aneb Knižní postavy, se kterými bych si ráda vyměnila místo
Taky si někdy během četby knihy představujete, že byste si s hlavním hrdinou nebo hrdinkou vyměnili místo? Alespoň na chvíli, abyste sami mohli zažít to dobrodružství na vlastní kůži. Ale ne zase na tak dlouho, abyste se dostali do nějaké prekérní situace. Anebo byste byli rádi po boku své oblíbené postavy a ukázali jí, v čem se mýlí, co je špatně. A tak dále…
Zde bych mohla vyjmenovat desítky knih, ve kterých bych se alespoň na jeden večer chtěla ocitnout. Určitě si u některých knih představuji, co bych za daných okolností udělala já, a jak bych pochopitelně z oné situace "pěkně" vybruslila. To se mi to totiž sní, když to nejsem já, kdo má na mále!
S kým bych si vyměnila místo?

No tak určitě s Bellou! Vím, že plno z vás, co tento článek čtete, jste teďka zakroutili očima, jo, já taky. Samozřejmě už si trochu připouštím, že Edward není dokonalý… Ovšem ještě jsem nedospěla do stádia, kdy bych nad ním ohrnula nos a toho dne, kdy toto nastane, se velice upřímně děsím! Já o něm chci snít! Nicméně to není jenom on, kvůli komu bych s Bellou měnila. Chtěla bych totiž se setkat se všemi Cullenovými, Stephenie je vykreslila jako "dokonalou rodinku" + my jsou všichni hrozně moc sympatičtí… Chtěla bych jet nakupovat s Alicí, s Emmettem koukat třeba na hokej… Prostě být jeden den s nimi v tom nádherným domečku!

Dále bych určitě nepohrdla být Paige z Nebezpečné lásky! Jenom bych si ten konec vymyslela trochu jinak, ale co všechno nemůžu mít podle svých "růžových" představ. Trochu mě ale mrzí, že další díl nebude o nich, pokud jsem si našla správné informace, měl by druhý díl být o Mikiho bratru.

A takto bych mohla pokračovat donekonečna. Na to ale nemám tolik času a vy určitě také ne! Prostě v každém příběhu se najde někdo, kým bych chtěla alespoň na chvíli být… Jen mě mrzí, že ty moje oblíbené postavy se většinou v knize vyskytnou jen na malý okamžik…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E_V_E E_V_E | E-mail | Web | 19. prosince 2012 v 11:11 | Reagovat

Tak s Cullenovcami stráviť pekné dni by som chcela aj ja 8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...