6. "Knihy, které přilákají potencionální objekt(y) letní lásky"

5. srpna 2012 v 12:19 | Nells |  Letní kniho-dumání

O čem by článek měl být???
Taky jste vždycky chtěli zažít tu správnou a nespoutanou letní lásku? Ukradené polibky, nekončící procházky a krásně přiblblý výraz na tváři. Jenže ono je z toho nakonec prd a tak hledáte pomoc v knihách. Sestavte seznam 5 knih, které jsou podle vás zaručeným lákadlem pro opačné pohlaví anebo knihy, v nichž jste našli inspiraci a napište, proč jste si vybrali právě je.
Knihy, které přilákají potencionální objekt(y) letní lásky?
Tak já osobně bych do tohoto seznamu zařadila knihy, které by se mohly líbit i klukům. Také bych sem zařadila knihy, jež jsou od první do poslední stránky sladké jak med, ovšem to by znamenalo tu opět vyjmenovat knihy typu Stmívání… Takže se teďka pokusím vybrat knihy, které jsem vám tu zatím mockrát neukázala, držte palce!!!

Seznam knih:
1. Andělé a démoni
2. Katyně
3. Levá ruka boží
4. Modrá sféra
5. Erebos

Tak jsem nakonec vybrala knihy, které by opačné pohlaví mohly bavit…


Andělé a démoni
Dan Brown
Stejně jako všechny knihy od tohoto spisovatele, tak i tato kniha baví holky i kluky, ženy i pány… Také je důvod proč s klukem zapříst hovor, když už vás nic jiného v daný moment nemůže napadnout.

Katyně
Pavel Kohout
Kniha, která mě popravdě vůbec nevzala, ale kluky by možná bavit mohla. Přece je jen o mučení a to holky moc nebaví. Samozřejmě, že některé třeba ano, ale tak obecně…

Levá ruka boží
Paul Hoffman
Tato kniha mě začala bavit až ke konci, kdy do příběhu autor zasadil i špetku romantiky. Ze začátku to je opět popis bojových taktik… No prostě kniha spíše pro mužské pohlaví…

Modrá sféra
Jeffery Deaver
Kniha, kterou jsem četla na doporučení od mé bývalé pani učitelky. Musím říci, že této knihy vůbec nelituji, byla úžasná. Pokud máte rádi téma počítačů, určitě si knihu přečtěte.

Erebos
Ursula Poznanski
Tuto knihu už jsem zmiňovala minule, ale i sem se dost hodí! Na knihu v nejbližších týdnech vydám i recenzi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...