Měsíční chvástala červen 2012 (9)

4. července 2012 v 19:22 | Nells |  Měsíční chvástačka
Tak i přes to, že jsem plánovala šetřit, se mi doma nakupila pěkná hromádka knih. Některé jsem si koupila, jiné dostala a najde se tu i několik recenzních výtisků. Bohužel, jsem tento měsíc nic nevyhrála, jak překvapivé, a to jsem se účastnila plno soutěží…

Nebudu zbytečně chvástat o blbostech a jdeme na to hlavní tedy na knihy "nakoupené" tento měsíc.

KNIHY, KTERÉ JSEM DOSTALA:
Jako první bych zmínila knihu Strážkyně brány, kterou mi koupila babička. Na tuto knihu jsem se moc těšila, už ji mám přečtenou a v nejbližších dnech očekávejte recenzi. Doufám, že si v nejbližších měsících pořídím i další díl.
Dále tu mám dvě knihy, které mi mamka koupila v bazaru. To jsou knihy Sto roků samoty a Bylo nás pět. Tyto knihy jsem si pořídila, jelikož jsou v seznamu maturitní četby. Zatím jsem je nečetla, ale snad se na ně brzy vrhnu!

KNIHY, KTERÉ JSEM SI KOUPILA:
Ani jsem neměla v plánu si kupovat knihu Já a pan Darcy, ovšem našla jsem ji na internetu za skvělou cenu a tak jsem si řekla proč ne? Také jsem si ještě koupila knihu o princezně Dianě: Princezna a její manželské maléry. A nakonec, jelikož jsem četla skvělou recenzi, jsem neodolala a koupila i knihu Dítě apokalypsy. Zatím jsem žádnou z knih nečetla, ale mám rozečteného pana Darcyho…

RECENZNÍ VÝTISKY:
Tento měsíc jsem zaútočila na nakladatelství Fragment a to konkrétně na knihy Nebezpečná láska, Temné vize 1, Temné vize 2. Tímto bych chtěla nakladatelství ještě jednou poděkovat! Jinak vám všechny knihy přečtené a v nejbližší době vyjdou i recenze!


Sečteno podtrženo:
Strážkyně brány
Sto roků samoty
Bylo nás pět
Já a pan Darcy
Princezna a její manželské maléry
Dítě apokalypsy
Nebezpečná láska
Temné vize 1
Temné vize 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...