Měsíční chvástačka červenec 2012 (6)

31. července 2012 v 10:55 | Nells |  Měsíční chvástačka
Tento měsíc byl průměrný. Opět tu mám pár knih koupených, darovaných a také knih na recenze. Ještě než začnu s představováním knih, chtěla bych se omluvit, jelikož jsem omylem vyfotila dohromady knihy darované s koupenými a opravdu se mi to nechce jít znovu fotit. Jinak opět jsem žádnou knihu nevyhrála… už mě to ani nijak zvlášť nepřekvapuje.

KNIHY, KTERÉ JSEM DOSTALA:
Tak tento měsíc jsem si u maminky vyprosila pouze jednu knihu Marie Antoinetta: Raná léta ve Versailles. Na tuto knihu jsem se těšila už od zimy, kniha vyšla už před měsícem a já konečně mamku zdolala a kniha je doma. Ještě jsem neměla čas ji přečíst, ale plánuji, že do konce prázdnin ji přečtu. Tak uvidíme, nejpozději v září tu recenzi mít budete!

KNIHY, KTERÉ JSEM SI KOUPILA:
V této skupince se nacházejí knihy dvě. A to kniha Hostitel, kterou vám nijak zvlášť představovat nemusím. Každý ví, o čem je řeč. Chtěla bych si ji přečíst na dovolené u moře, tak schválně v jakém stavu se vrátí.

Další druhá kniha je Vytržení. Opět i tuto knihu jsem ještě nečetla, nicméně váhám, jestli se do ní teďka nemám pustit, ale bojím se, že to do odletu nestihnu a nechce se mi do letadla tahat knihy dvě, jelikož už tak budu mít s hmotností zavazadla na mále.
KNIHY, KTERÉ JSEM DOSTALA JAKO RECENZNÍ VÝTISK:
Jako první tu máme knihy od nakladatelství Fragment. Erebos a Nemám žádné jméno. Knihy mám už přečtené a recenze napsané, už je jen zveřejnit. Poslední dobou se mi v rozepsaných článkách kupí recenze na zveřejnění…

A jako poslední jsem tento měsíc dostala knihu Dvě zrcadla od nakladatelství Host. Knihu jsem včera dočetla a dneska napsala recenzi. Takže se těšte…

Sečteno podtrženo:
Nemám žádné jméno
Dvě zrcadla
Erebos
Vytržení
Marie Antoinetta: Raná léta ve Versailles
Hostitel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...