4. "Knihy, které si k táboráku rozhodně nevezmu"

22. července 2012 v 11:01 | Nells |  Letní kniho-dumání

O čem by článek měl být???
Noc jako dělaná pro správný táborák se špekáčky napíchnutými na dostatečně dlouhých a silných klaccích, kytarou v ruce a líbivou trampskou melodií na rtech. Ale vy stejně nedokážete přestat přemýšlet nad tím, co jste ještě před chvilkou četli a od čeho jste se nemohli odtrhnout. Jenže vy si tu knihu k táboráku prostě nevezmete. Kdo ví, co by se s ní pak stalo. Sestavte seznam 5 knih, které byste si k táboráku rozhodně nevzali, protože nechcete riskovat jejich újmu a napište, proč jste si vybrali právě je.

Knihy, které si k táboráku rozhodně nevezmu?
Tak já osobně bych raději psala o knihách, které bych si k táboráku vzala. Ovšem nehodlám si tu zadání přepisovat a pokusím se nějaké ty knihy vymyslet. Zařadím sem tedy knihy, jež bych nerada poničila… ať už z jakéhokoliv důvodu.

Seznam knih:
1. Stmívání
2. Nebezpečná láska
3. Hunger games
4. Pokrevní pouta
5. Bílá Masajka

Tak do tohoto seznamu jsem zařadila knihy, jež bych nerada poničila… ať už z jakéhokoliv důvodu.


Stmívání
Stephenie Meyerová
Vím, že jsem tuto knihu už do jednoho sezamu zařadila, ovšem sem také paří. Ani bych se nedivila, kdybych ji ještě do nějaké šoupla zas. Prostě tuto knihu opatruji nade vše. (vlastně celou sérii)

Nebezpečná láska
Kateřina Petrusová
Musím říci, že i tato kniha si mě na plné čáře dostala. Před nedávnem jsem se i na internetu dočetla, že se chystá další díl, jsem na něj moc zvědavá! Nicméně tuto knihu bych při evakuaci balila mezi prvními.

Hunger games
Suzanne Collins
I tato série mě dostala, proto si i ona zaslouží být v tomto seznamu. Hlavní postavy naprosto obdivuji! Více v mích recenzích.

Pokrevní pouta
Richelle Mead
I tato série by tu měla být. Sice jsem četla jenom první díl (druhý teprve vyjde), ale mohu říci, že bude tato série přinejmenším stejně dobrá jako Vampýrská akademie. Tato spisovatelka má velký dar, čtenář při čtení nezůstane v klidu!

Bílá Masajka
Corinne Hofmann
Co bych měla říci? Určitě si tuto knihu přečtěte, je úžasná! Co člověk udělá kvůli lásce? Kolik má v sobě síly? Tato kniha je podle pravdy… Super čtení…

Tak to je pro tento týden vše! Pište mi svoje názory a taky budu ráda za tip na super knihu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...