2. "Knihy, ze kterých se bude nejlépe vyklepávat písek"

8. července 2012 v 22:11 | Nells |  Letní kniho-dumání

O čem by tento článek měl být???
Chystáte se letos na dovolenou do zahraničí? A už víte, jaké knihy si s sebou přibalíte do kufru? Že se nikam nechystáte a budete bručet doma? Nevadí! Představte si, že se jen tak válíte na pláži, slyšíte šplouchání vlnek a v rukou držíte to, co máte nejradši - tedy knihu (na co jste mysleli?!). Sestavte seznam 5 knih, ze kterých byste díky dovolené vyklepávali písek a napište, proč jste si vybrali právě je.


Knihy, ze kterých se bude vyklepávat písek?
Tak takové knihy doma mám už z minulých let a určitě letos dalších kniha nebo pár knih přibude. Musím podotknout, že jedna moje kniha okusila i mořskou vodu, díky strejdovi, který mě polil a bylo mu jedno, že zrovna čtu. (taky to potom schytal)


Seznam knih:

1. Čarodějův učeň
2. Ztracený symbol
3. Hostitel
4. Žena v (kon)kursu
5. Květ pouště


Tak do tohoto seznamu jsem zařadila knihy, které jsem u moře četla nebo číst budu a taky ty, které bych si tam klidně přečetla.

Čarodějův učeň
Otfried Preussler
Tak tuto knihu jsem do seznamu zařadila, jelikož jsem ji četla v Chorvatsku. Knihu jsem četla poslední den na takové nepohodlné lavičce, ale vůbec ni tyto okolnosti zážitek z knihy nezkazily. Měla super konec, ale popravdě si ji už moc nepamatuji, protože jsem ji četla před dvěma roky kvůli škole…

Ztracený symbo
Dan Brown
Tuto knihu jsem četla před rokem opět v Chorvatsku, doporučila mi ji jedna pani, tedy přesněji mi doporučila tuto triologii. Po přečtení knihy jsem zjistila, že místo prvního dílu čtu díl poslední. Moc mi to nevadilo a během roku jsem zbývající dva díly dočetla! Super čtení, i když tento díl, byl podle mého názoru, ze všech třech nejslabší. Jinak toto je ta kniha, co okusila slanou vodu!

Hostitel
Stephenie Meyer
Tak tuto knihu si letos chystám vzít k moři! Právě dneska jsem ji objednala a moc se na ni těším. Měla jsem už dlouhou dobu v plánu si ji přečíst, tak snad konečně. Očekávejte recenzi někdy na konci léta…

Žena v (kon)kursu
Eva Brabcová
Tuto knihu jsem u moře neměla a ani si tam nehodlám brát, ale umím si představit, jak ji na pláži čtu. Kniha je velice vtipná a malá, takže se pohodlně vejde kamkoli a rozhodně se s ní nebudete nudit.

Květ pouště
Waris Dirie
Tuto knihu jsem opět u moře neměla a ani si ji tam brát nebudu. Ale proč si o poušti, kde je plno písku, nepřečíst na pláži, kde je taky plno písku? Kniha opravdu nadchne, čte se jedním dechem a navíc nakouknete i do Afriky, která není pouze areálem hotelu, ale je to ta skutečná Afrika se vším všudy!

A co vy? Četli jste tyto knihy? Vzali byste si je na pláž?
Obrazky nejsou autorské!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...