Věty mého srdce: Nebezpečná láska

18. června 2012 v 20:55 | Nells |  Věty mého srdce
Tak tedy dneska vám tu přidávám věty z knihy, která mě opravdu zaujala, jak se dozvíte brzy v recenzi. Dneska to bude více úryvků, jak mně připomíná Edwarda!!!
Tato scéna mi trochu připomíná scénu ze ságy Stmívání, když na tím tak přemýšlím, tak mi Stmívání připomíná hned více scén!!!

"Ty se mě bojíš," řekl nakonec. Nepotřebovala jsem nad tím uvažovat. Jeho jsem se nebála. "Ne." "Tak proč ses tu dusila při něčem, co vypadalo jako záchvat paniky?" zabručel. "Paige, já vím, že je toho vážně moc najednou." "Jo pěkně debilní dopoledne," skočila jsem mu do řeči.

"Nechci s tebou spát," dodal. "Aha." Tentokrát to neznělo zmateně. Nechce se mnou spát. Proč v tom případě neuhne stranou a nejde si po svém? "Asi ti to pořád ještě nedošlo, ale mám v plánu s tebou strávit celý zbytek života. Zní to kýčovitě, ale je to přesné. Paige, miluju tě. Změnilas mi život, což je další klišé, ale je to tak. Takže s tebou nehodlám jen tak spát, ale mám v plánu se s tebou milovat. Až budeš střízlivá, až si budeš jistá tím, že mě znáš, a až budeš chtít."

"Paige, mluv se mnou," řekl tiše. "Nevidím ti do hlavy a nedokážu odhadnout, na co myslíš." "Nevím, co bude potom," hlesla jsem. Kývl. A ještě jednou. "Já taky ne," přiznal nakonec. To jsem asi nechtěla slyšet. "Nevím, jak to bude probíhat, až se vrátím. Ale rozhodně to nebude pokračovat bez tebe. Myslel jsem to vážně. Nemusíš se bát, že by ve městě bylo něco jinak."

"Já vím, že je těžké se na to dívat z mého úhlu pohledu. Ale fakt je, že vždycky budu mít někoho, kdo mi na tebe dá pozor, když nebudeme spolu. To bych jako normální člověk neměl. Tohle rozhodně beru jako výhodu." Zamračila jsem se na něj. Chce mě nechat hlídat? "To myslíš vážně?" Myslel. Vypadal tak. "Pokud se vrátíme dřív, než se vyřeší současná situace, tak rozhodně. A i potom bych se cítil líp."

"Někdo mi ukradl víkend, brblala jsem v pondělí, když jsem z postele sledovala, jak se Mike obléká. Přišlo mi to, že když jsme spolu sami, čas letí hrozně rychle. "Jo, to je teď novej druh kriminality, možná do toho taky půjdeme," přikývl na oko vážně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yominis Yominis | Web | 21. června 2012 v 20:21 | Reagovat

Tak tohle zní opravdu hodně jako Twilight. Jako opravdu dost.
Nejsem si úplně jistá, že to je dobře. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...