Divadelní hra: Nevyléčitelní

1. dubna 2012 v 16:40 | Nells |  My diary
++Tak po delší době zase přidávám článek na deníčkové téma. Musím říci, že i když před nedávnem jsem měla jarní prázdniny, už se těch velikonočních nemůžu dočkat.
++Celý týden utekl rychle, jako mrknutí oka. Vůbec jsem nestíhala, neměla jsem málo volného času, a tak se na blogu objevilo tento týden jen pár článků. Nicméně mám rozkoukané dva filmy, proto doufám, že se nějak dokopu a napíšu na ně recenze.
++Nicméně abych se taky dostala k hlavnímu bodu článku. A jak už sám název napovídá, půjde o další dojmy z divadla. Není tomu ani týden co jsem byla na Plešaté zpěvačce a včera jsem opět vyrazila na divadelní hru tentokrát s názvem Nevyléčitelní. Divadlo U hasičů, bohužel neměli žádnou knížtičku ke hře, takže mi jako vzpomínka zbyla pouze vstupenka. Snažila jsem se najít nějak obrázek nebo video, ale nic na internetu není.
++Samotná hra se mi líbila, kdybych to měla porovnat s komediemi, na kterých jsem doposud byla, byla by to asi nejlepší hra. Samozřejmě co si budeme nalhávat, na muzikál to prostě nemá, ten je nej… Ale vtipné to bylo a nenudila jsem se. Nechci vám prozrazovat, žádné detaily a koho by zajímal děj, tak si ho na internetu najde. = DOPORUČUJU
*A jako menší perličku si dovoluji napsat jednu hlášku, která se mi asi líbila nejvíc. Kdo neviděl, nepochopí. Třeba to bude vědět moje vzducholoď. Jak já se nasmála…


Na závěr si dovoluji napsat seznam účinkujících…
Režie: P. Míka
Autor: Ch. Durang
Hrají: U. Kluková, M. Burešová, J. Jakubec, T. Valík, T. Karger, J. Bartoška, T. Malík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nami Nami | Web | 1. dubna 2012 v 21:18 | Reagovat

já mám poslední dobou šílenou krizi že nestíhám absolutně vůbec nic :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...