Věty mého srdce: Rozbřesk

19. března 2012 v 20:29 | Nells |  Věty mého srdce

Většinou sem dávám věty z knihy, kterou právě čtu, ale dneska bude výjimka. Vlastně jsem docela překvapená, že jsem sem takovou dobu nic ze ságy Stmívání nedala. Už jsem se zmiňovala, že i já patřím k těm trhlým fanynkám… Ještě bych chtěla využít tématu a rozhořčit se nad dabingem Rozbřesku, koupila jsem si dvd a málem jsem ho hnedka vypnula. Raději koukejte s titulky… Raději měním téma…
Určitě se tu k těchto knih objeví více ukázek, ale nyní je tu hnedka začátek, jak já ho zbožňuju…

Život mi nadělil víc než spravedlivou porci zážitků na pokraji smrti, na něco takového si člověk nikdy nezvykne.
Kupodivu mi to však připadalo jaksi osudové, opět čelit smrti. Jako kdybych doopravdy byla předurčena k neštěstí. Unikala jsem jí stále znovu a znovu, ale ona se pro mě vždycky vrátila.
Přesto to tentokrát bylo tak jiné než předtím.
Můžete utéct tomu, koho se bojíte, můžete se pokusit postavit na odpor tomu, koho nenávidíte. Byla jsem připravena bránit se všemi způsoby těm, kteří mi usilovali o život - příšerám, nepřátelům.
Když však toho, kdo vás zabíjí, milujete, nemáte žádnou možnost volby. Jak byste mohli utéct, jak byste mohli bojovat, když byste tím ublížili milované bytosti? Kdyby váš život byl to jediné, co svému milovanému můžete dát, jak byste mu ho dokázali nedat?
Kdyby to byl někdo, koho opravdu milujete?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dawn ツ Dawn ツ | Web | 21. března 2012 v 8:07 | Reagovat

TAKY NESNÁŠÍŠ DABING?? juhůů, tak to jsme 2 :D podle mě to kazí celej film... a někdy je to fakt nesnesitelný. celý twilight jsem viděla s titulkama..., ale samozřejmě knihy jsou o5 lepší než filmy, žejo...

2 Míša Míša | Web | 23. března 2012 v 19:18 | Reagovat

A já si myslela, že jsem divná, když mi to přijde, že je ten dabing hroznej a jinej:D. Opravdu nechápu, proč to takhle změnili, je to opravdu škoda a změní to úplně celý film.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...