Sbohem prázdniny…

18. března 2012 v 18:29 | Nells |  My diary
++Jarní prázdniny utekly jako mrknutí oka. Hlavně, že jsem všechny ty úkoly, co jsem si před prázdninami dala, splnila. Po pravdě ani za mák. Chtěla jsem dohnat učení = vůbec teďka v neděli se učím, jak blázen… Chtěla jsem přečíst alespoň dvě knihy = vůbec jedna se splnila a s druhou nejsem ani v půlce (je to Harry Potter 6, snad brzy dám recenzi). Chtěla jsem nakreslit kamarádce do památníku = ne nenakreslila jsem nic. Chtěla jsem se podívat na pár filmů a dát nějakou tu recenzi = nakonec jsem jeden zvládla, ale chtěla jsem mít alespoň takové tři, čtyři recenze do zásoby…
++Jak můžete vidět, neděla jsem snad nic. Ale opravdu by mě zajímalo, co jsem za ten týden vlastně dělala, jelikož já fakt nevím, kam ten čas dávám…
++Když se na to podívám tak: sobota a neděle jsem byla na horách, pondělí jsem byla doma, úterý jsem měla doučování z angličtiny a němčiny, středa jsem byla doma, ale s kamarádkou. Čtvrtek jsem byla doma, v pátek jsem jela nakupovat. V sobotu jsem šla ven s kamarádkou a neděla doma nad učením.
++Já fakt nevím, co doma dělám? Víte co? Napište mi filmy, na které chcete recenzi, a já slibuji, že v nejbližší době se na ně podívám a dám sem recenzi. (budu se nažit, co nejdříve, ale mám dost učení, jelikož jsem se na to, jak se zdá vybodla)
++Taky moc nepomáhá to hezký počasí venku, jak bych docela ráda šla ven… No nic pište filmy, moc se těším…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mynameisbee mynameisbee | Web | 19. března 2012 v 18:05 | Reagovat

To se mi stává taky všechno si naplánuju a pak jsem vlastně nic neudělala :! Jinak umě na blogu je soutěž a jestli tě to baví tak se můžeš zapojit ale do ničeho tě nenutím ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...