Nehty, laky, nehty

24. února 2012 v 17:19 | Nells |  My diary
-Jak jsem se před nedávnem zmiňovala, hrozně mi chybělo nakupování a tak jsem si to musela vynahradit. Dobrá příležitost se naskytla, jelikož jsem musela koupit kamarádce dárek k narozeninám. Dopadlo to tak, že jsem v DMku nenechala snad nic!!!
-Poslední dobou si hrozně ráda lakuju nehty, i když mi to moc nejde. Snad se časem zlepším. Před pár týdny jsem měla svátek a dostala jsem od mámy razítka na nehty. Někde si musím sehnat destičky s motivy, mám totiž jen tuto jednu. No a opravdu si mi nechce dávat korun za jednu.
-Laky vezmu z leva, ten první je zmatňující, divím se, že jsem ho objevila až teď a byla to skvělá volba. Hnedka jsem si ho zamilovala. Nadále dva od Essence jsou si docela podobný, ale stály jen 29 korun, tak to nekupte! Čtvrtý lak jsem si koupila kvůli úzkému štětečku na francouzkou. Předposlední lak je zpevňovací, ale musím říci, že žádné extra účinky nevidím. A ten poslední jsem dostala od kamarádky k svátku a myslím, že je taky zpevňovací, ještě jsem ho však nezkoušela, tak se uvidí.
-A co vy a laky??

-Málem bych zapomněla, také mi před nedávnem přišla kniha, z které mám ohromnou radost. Harry Potter a princ dvojí krve, koupila jsem ji na mimibazaru pouze za 200 korun, no nekupte to, že? Tak někdy očekávejte recenzi, ovšem ji nečekejte hnedka, teď to mám se školou divoký.
-Týden celkově uběhl rychle, ale jsem ráda, že je tu víkend, to dohánění učiva... Já myslela, že se zblázním. V pondělí mi do diáře přibylo tolik testů, že jsem myslela, že ani nebudu chodit spát, teďka už je to celkem lepší. Hnedka ve středu jsem psala z dějepisu, ve čtvrtek z biologie, fyziky a chemie. V pátek z matematiky (čtvrtletku) a ze zeměpisu a to všechno ještě nemám dohnané!!!
-Ve čtvrtek když jsem se učila tak jsem do zeměpisu pletla biologii no prostě nezec. Byla jsem ráda když zazvonilo. A s kamarádkou jsme se vydali po pár obchodech než nám pojede autobus. Dopadlo to tak, že jsem si nakonec koupila další lak tentokrát šedý a mám zálusk na jednu učebnici, no uvidíme...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yominis Yominis | Web | 24. února 2012 v 22:52 | Reagovat

Laků pár mám, ale bohužel nemám na lakování ten správný tvar nehtů (mám je širší než delší). Navíc jsem znova začala drátkovat a to mi nehty taky docela ničí... Ale když je příležitost a čas, nalakuju si je ráda :-)

2 Dawn Dawn | Web | 25. února 2012 v 11:08 | Reagovat

Hm...tak to já si je lakuju skoro pořád...nejčastěji černým lakem, bez toho nemůžu žít...když si to nalkuju nějakým jiným, tak to hned druhej den sloupu a nalakuju zase černým :D ale ten mi taky moc nevydrží, protože si koušu nehty, což pěkně na nic... jinak Harry Potter je moje nejlepší "kniha" (víc knih :D) na světě a za 200 je to fakt super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...