Neumím psát na …!!!

15. ledna 2012 v 16:11 | Nells |  My idea of ​​my words
Tak tuto pravdu jsem před nedávnem zjistila. Na základce jsem ze slohovek měla jedničky. Ovšem nyní jsme dostali na výběr ze čtyř témat, ze kterých jsme si měli jedno vybrat. Já zpracovala dvě a ani jedno nedopadlo…
Tento týden jsem sem dávala ta zadání. Tři se mi líbila a tak jsem začala psát s úmyslem, potom vybrat nejpovedenější práci a tu odevzdat.
První slohovka měla být vypravování, po skončení, když jsem si práci četla, jsem zjistila, že je to spíše popis pobytu než vypravování.
Druhá slohovka měla být úvaha, to co z ní nakonec vylezlo, úvaha jistě není, ale co to teda je, taky nevím.
To už jsem notebook zaklapla a odložila. Nyní jsem se k těm tématům vrátila s úmyslem je přepracovat. Po půl hodině jsem je přesunula do koše se slovy "napíšu to znova".
Ráda píšu povídky, úvahy, popisy mě už moc nebaví, ale odpor ke psaní určitě nemám ba spíše naopak. Ovšem když začnu psát, tak prostě píšu to, co mám na srdci a nezajímá mě, jaký styl to má vlastně být!
Zadaná témata mám ráda, člověk někdy sedí před počítačem má chuť napsat nějakou povídku, však inspirace a nápady nejsou. Proto mě témata vlastně tak trochu popostrčí. Za to ale ty styly… nebo jak se tomu vlastně říká, to bych "uškrtila", kdyby to šlo.
Rozhodně to ale nevzdám a na každý téma ten článek napíšu, i kdyby to bylo poslední, co udělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...