Můj svět = Sága Stmívání, Upíří deníky a Vampýrský akademie

14. ledna 2012 v 12:32 | Nells |  My idea of ​​my words
Byly časy, kdy se můj svět skládal jen z těchto třech věcí. Nemyslela jsem celé dny na nic jiného a bylo pro mě otravné se z toho světa vracet do reálu. Pro někoho, kdo ty příběhy nezná, jsou zcela stejné, pro zasvěcené jako já, jsou to příběhy zcela odlišné. Můžete je milovat, nenávidět nebo ignorovat, jak je libo, já je milovala, miluju a milovat budu! (i když ne tak jako před rokem, láska časem vyprchá, ne jako v těch knihách J)

Svět Stmívání pro mě byl asi tím nejhezčím, knihy jsem přečetla ani ne za dva týdny. Nejméně půl roku jsem je nedala z ruky a ani dnes bych je nikomu nepůjčila. Film Stmívání jsem viděla, ještě než jsem si knihu vůbec koupila. Následoval Nový měsíc, ten se mi na plátnech moc nelíbil a kniha stejně tak. Tyto filmy mě nijak nezaujaly, krásu prvního dílu jsem začala oceňovat až po přečtení první knihy. To byl ten moment, kdy mě tento příběh úplně dostal. Přečetla jsem všechny čtyři díly, koupila si i novelu a plno dalších knih na toto téma.

Další příběh, který mě dostal krátce potom, byl svět Upířích deníků a stejně jako u Stmívání jsem nejdříve viděla seriál. Musím říci, že celou sérii jsem shlédla ani ne za týden, a musela čekat na další pokračování celé tři měsíce… Koupila jsem si knihy, ale ty mě nijak nezaujaly, pro mě je lepší seriál.

Poslední je Vampýrská akademie, prosím, ať natočí film. Uznávám, že knihy jsou lepší, ale je hezké vidět to, co jste četli na obrazovkách. U všech šesti knih jsem na konci brečela a obzvláště u posledního dílu jsem probrečela poslední snad tři kapitoly, fakt je těžký číst se slzami v očích, ale měla jsem s tím zkušenost od Rozbřesku.

Podtrženo sečteno je to můj svět, kterého se nevzdám!!! Miluju ty příběhy…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 14. ledna 2012 v 12:51 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

2 nikcas-madness nikcas-madness | Web | 14. ledna 2012 v 13:50 | Reagovat

Achhhhh, tyhle příběhy nenechají chladným snad nikoho kdo se začne dívat! Než jsem viděla první díl Stmívání, měla jsem k tomu odpor kvůli reklamně a malým holčičkám které to hrotily až moc. Pak jsem se začala koukat a nemohla jsem přestat! Vůbec to není trapný, dětský, blah, blah, blah! Naopak, je to kouzelný svět mystična a člověk se do toho okamžitě zažere :) a je to fakt super. Díky za inspiraci na další seriál s námětem o upírech! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...