Filmy, filmy, seriály

24. ledna 2012 v 18:29 | Nells |  My idea of ​​my words
Už jsem se tu na blogu zmínila o tom, že byl vyřazen z provozu americký megaupload. S tím přestalo fungovat i megavideo, na kterém se dá koukat na většinu filmu. A další většina těchto přehrávačů zase přestala poskytovat služby bezplatně.

A já z toho začínám šílet. Nemohu koukat na svoje seriály, filmy… Jasně mohla bych koukat na televizi, ovšem tam nemáte takový výběr a navíc jsou tam reklamy. Někdy mi přijde, že dávají reklamy po deseti minutách. Navíc pěkně kazí film, jste zaujati filmem a najednou vám tam skočí nějaká blbá reklama… Super ne?
Navíc jsem nechcípaná a jsem doma. Takže nemám co dělat a dost se nudím. Sice ráda čtu, avšak číst týden v kuse, tak takový blázen zase nejsem.
A koukat na filmy, co mám na cd, se mi nechce, protože je znám. Jasně někdy si ráda pustím nějaký film, na který jsem před časem koukala. Většinou to dopadne ale tak, že zkouknu prvních 20 minut a film vypínám, nebo přeskakuji nějaké scény, co mě nebaví. A to potom není ono, když z dvouhodinového filmu uděláte film dlouhý jen 40 minut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Podepsané obrázky jsou autorské, ostatní nejsou...
Všechny texty jsou vlastní tvorba, až na pár výjimek, které zahrnují například Věty mého
stdce, texty písniček...